All We Need Is Lav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All We Need Is Lav
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  ChatboxChatbox  

 

 sta je ovo???

Go down 
+4
iced_earth
NRG
Rajko
Juraj
8 posters
AuthorMessage
Juraj

Juraj


Posts : 6
Join date : 2007-08-06
Location : vukovar

sta je ovo??? Empty
PostSubject: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 3:48 am

a bem vas sve 2 sata nema nikog online.... affraid affraid affraid
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 12:15 pm

ja sam tu jura...sada...
ej nemoj pisati ovde na srpskom, ima balkanski deo tamo, pa cu i prebaciti ovu temu tamo
Back to top Go down
NRG
Alpha & Omega
Alpha & Omega



Posts : 78
Join date : 2007-07-31
Location : Vukovar, Croatia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 12:57 pm

ovaj je vec u 9 ujutro online...kako se samo probudis... Shocked
Back to top Go down
https://awnil.forumotion.com
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 1:25 pm

jbg bato, takvo je radno vreme nas modova:)
salim se, evo me na selu, pa me deda probudio u osam da mu pomazem oko nekih gluposti, tipa dzakova, nekih drva....ma sranja.....a legao sam sinoc posle dva
Back to top Go down
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 3:55 pm

Imaš komp kod deeede.
Feeensi(:
Back to top Go down
NRG
Alpha & Omega
Alpha & Omega



Posts : 78
Join date : 2007-07-31
Location : Vukovar, Croatia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 4:01 pm

deda mu je fenser Laughing inace on je poznat haker, zato i je na selu sad da ga teze otkriju...on je razbio Windows Vistu kad su napravili...tako da nema zajebancije...Rajko sad uci od njega...sad je mod, vidit ces kasnije...samo cekam dan kad ce mi razjebat forum... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
https://awnil.forumotion.com
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:28 pm

Jaaao, ja se bojim svojoj babi i da pomenem reč kompjuter
(:
Back to top Go down
NRG
Alpha & Omega
Alpha & Omega



Posts : 78
Join date : 2007-07-31
Location : Vukovar, Croatia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeMon Aug 06, 2007 7:51 pm

ma babama kad spomenes kompjuter pomislile da je to neka nova sapunica... Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
https://awnil.forumotion.com
Bruno




Posts : 1
Join date : 2007-08-04

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 12:26 am

Evo dosao i ja na forum.Vidim da napreduje party food
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 3:48 pm

welcome bruno. napreduje forum, a cujem napreduje i tvoje odvikavanje od alkohola, sa svih strana stizu price o tebi treznom....ja tebe takvog ne znam:)
samo se vi zajebavajte, pa kad ubacim virus na forum......"KAD"...Smile
pa nego sta nego kod dede imam komp-deda je glavni biznismen na selu, svako prase upisano u kompu i redovno se refreshuje s obzirom sta im koji dan daje da jedu:)
Back to top Go down
NRG
Alpha & Omega
Alpha & Omega



Posts : 78
Join date : 2007-07-31
Location : Vukovar, Croatia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 4:18 pm

taj seoski biznis je paravan samo, a i to mu je jedan od prihoda love...pa znas ti kolko treba jednom takvom hakeru da sastavi mocno racunalo...nece on radit na bilo cemu...navodno je sad uzo najnoviju satelitsku vezu za internet i sredio sa NASA-om da ide preko njihovih satelita tako da je sada veza 23,7 puta brza nego inace pa je to sad oko 2 terabajta u sekundi brzina prijenosa podataka...sad ne da moze ubacit jedan virus nego moze cijelo pakovanje + gratis viruse...cak cuo sam da ima i igraonicu u podrumu i da redovno organizira lan party...pobjednik dobija prase free...zapravo i to je paravan, on tu vrbuje nove hakere...preso je sa malih poslova na velike pa mu treba osoblja...treba i odrzavat tu svu opremu...
Back to top Go down
https://awnil.forumotion.com
aureuS
Apprentice
Apprentice
aureuS


Posts : 59
Join date : 2007-08-01
Age : 35
Location : Vukovar-Hrvatska

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 10:54 pm

a kad ga lupas onda ga lupas..
svaka ti cast..treba imati inspiracije za takvo sta..
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 3:14 pm

aureuS wrote:
a kad ga lupas onda ga lupas..
svaka ti cast..treba imati inspiracije za takvo sta..

qft

(za one koji ne idu po forumima Quoted For Truth)
e jesi ga nalupao skoko, mada nije daleko od istine
Back to top Go down
NRG
Alpha & Omega
Alpha & Omega



Posts : 78
Join date : 2007-07-31
Location : Vukovar, Croatia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 4:02 pm

a niko se nije zapito kako ja znam sve te informacije i kako mozete reci da lupam kad sve izgleda bas istinito i to zato jer je...nego odakle meni te sve informacije? pa bio sam na jednom podrumskom lanu...i naravno osvojio sam prase...ko zna zna...inace na lanu se igra najjaca lan igrica i najjaca igrica uopce u povijesti igrica a to je Tetris...ugl u finalu sam sredio lika tako sto sam poslago sve fino i ostavio na 5 stupcu rupu od 5 redi i meni sad naleti ona dugacka od 5 komada obrnem je uspravno zabodem u 5 stupac di sam lukavo ostavio mjesta jer znao sam da ce kad tad naletit 5 komadna, i naravno paf, ode meni 5 redi, ovaj lik do vrha naguro naleti mu ona kutna sjebe okret i gotovo...na kraju je bilo, pamtim to jos kao da je bilo juce (inace bilo je prije 2 dana), 22345 moj enemy i ja sam skupio sa lukavim potezom jos bonus poene i razvalio sam ga sa nevjerojatnih 22347...tolika velika razlika se ne pamti na podrumskim lanovima, sto znaci da sam i rekorder, a ako oborite rekord dobijate jos jedno prase gratis...kazem opet, ko zna zna...i kad zbrojimo dzepnim racunalom sa osnovnim matematickim funkcijama sve to dobijemo da sam ja osvojio 2 praseta i to free, naravno bez PDV-a...e al odakle meni te sve informacije? pa evo vam odgovor: davno je Shai Ling Zhu rekao "...citajte izmedu redaka...", a ja kazem ako citate izmedu redaka necete procitati redke izmedu kojih citate...u prijevodu...Shai Ling Zhu bi dobio bananu od mene u tetrisu a da ne pricam o Super Mariu...sad nisam siguran jesam li ja vama rekao, a odakle meni te sve informacije?
i opet ga lupetam...a mora se kratit vrijeme nekako... Very Happy
Back to top Go down
https://awnil.forumotion.com
Suzzy
Apprentice
Apprentice
Suzzy


Posts : 31
Join date : 2007-08-02
Age : 37
Location : Backa Topola

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 4:21 pm

Sve je to lepo, i dobro sto ste se raspisali... ALI ZASTO NIKO NIKAD U NORMALNOM VREMENSKOM INTERVALU NIJE ONLINE! P.S. Nemojte da vas pocnem budit' u 8am Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
aureuS
Apprentice
Apprentice
aureuS


Posts : 59
Join date : 2007-08-01
Age : 35
Location : Vukovar-Hrvatska

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 9:18 pm

sam se ti sali..

sad nam nemozes nista.. party party
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 2:10 pm

nego admine...otkud tebi sve te informacije?
Back to top Go down
Suzzy
Apprentice
Apprentice
Suzzy


Posts : 31
Join date : 2007-08-02
Age : 37
Location : Backa Topola

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 3:59 pm

MOGU , MOGUI TE KAKO MOGU.... bounce
Back to top Go down
Suzzy
Apprentice
Apprentice
Suzzy


Posts : 31
Join date : 2007-08-02
Age : 37
Location : Backa Topola

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 4:00 pm

aJ sad stvarno narode nekona chatbox, jos nisam imala mogucnosti da ga testiram... mozda i ne funkcionise Question Exclamation Mad
Back to top Go down
Damir




Posts : 3
Join date : 2007-08-16
Age : 36
Location : Backa Topola Serbia

sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 11:39 pm

Suzi, zavisi za koga je sta normalno, mene ces naci a netu jedino posle 22:00 pa do.... Very Happy Very Happy Very Happy food
Ljudi ko je taj deda da ga upoznam, mozda mi pomogne, i kod nas je pocela era elektronske tranzakcije novca
Back to top Go down
Sponsored content





sta je ovo??? Empty
PostSubject: Re: sta je ovo???   sta je ovo??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
sta je ovo???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All We Need Is Lav :: Off Topic :: Balkan Area-
Jump to: