All We Need Is Lav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


All We Need Is Lav
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  ChatboxChatbox  

 

 Ljudi, pochela shkola

Go down 
+2
Suzzy
iced_earth
6 posters
AuthorMessage
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 5:24 pm

Pa, kako vam se čini početak No
Back to top Go down
Suzzy
Apprentice
Apprentice
Suzzy


Posts : 31
Join date : 2007-08-02
Age : 37
Location : Backa Topola

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 5:51 pm

aaaaaaaaa! fuck! danas su mi sva predavanja odzana, a tek je pocelo, cak su nam i silne domace zadali.... i sledece nedelje vec ispiti affraid kako je kod vas narode?
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:38 pm

meni prvi dan prosao super, imajuci u vidu da sam sada treca godina gimnazije, pa smo kao najstariji u smeni. bas mi milo bilo da onako mrko pogledam ove 92 (aka prvake), a oni se samo pokunje:)
Back to top Go down
Andrej
Apprentice
Apprentice
Andrej


Posts : 38
Join date : 2007-08-03
Age : 34
Location : Bac

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 2:08 am

Idealno!!!
Ali tako biva samo prvog dana!!!
S obzirom da su nam zbog proslogodisnjih 'desavanja' na ekskurzije zabranili matursku ekskurziju,bili smo besni,ali drug i ja (kao najodgovornija lica razreda {od muske populacije}) preuzimamo odgovornost da organizujemo maturski sami!Ko ce sa mnom,neka ide za mnom!Ko nece,ne zna sta propusta!
Takodje sam uzivao da gledam pogubljene prvake,a male prvakinje ne deluju tako male! Wink Ima tu svega,,, Hehe!!! Very Happy
Poslednja godina gimnazije...Eh,kako lete godine...Kad sam ja bio mali kao ti sto sada tek krecu...najlepse doba...blize se kraju...jedna celina zivota se zatvara...druga otvara...koja je bolja,ko li to zna?Vreme ce pokazati...ali jedno znam...UVEK ce ostati zal za ovim predivnim godina u onoj gimnaziju,poprilicno omrzenoj,ali ipak i pored svega,dragoj...
Back to top Go down
http://www.myspace.com/great_edward
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:04 pm

Rajko, ti si treća godina? Čoveče, mislila sam da si bar dve godine straiji... Embarassed
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:40 pm

ma ja sam jos klinac:)
Back to top Go down
Milena
Apprentice
Apprentice
Milena


Posts : 45
Join date : 2007-08-02
Age : 32
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:18 pm

da znas da jesi klinja:)
Back to top Go down
Milena
Apprentice
Apprentice
Milena


Posts : 45
Join date : 2007-08-02
Age : 32
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:22 pm

sto se mene tice......ova prva nedelja je i prosla super...ali kad krenu ispitivanja,kontrolne vezbe i testovi, nece biti ni S od SUPER
Back to top Go down
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 3:54 pm

Milena, želim samo da te podsetim, ti si tek na pola. Twisted Evil
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 8:42 pm

ti si jos klinka, nisi jos ni shvatila sta je prava skola:)
inace ovi novosadski profesori su ludi-iako je tek sesti dan skole vec sam imao dva kontrolna!!!
hocu u smederevo.... Crying or Very sad
Back to top Go down
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 6:18 pm

Pa, dođi, Rajko(: Slobodno. Ali, dođi u Gimnaziju, da kukaš da se vratiš u'ljubljeni' Novi Sad. Ovde dušu cede Neutral
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 8:52 pm

pa i ovde sam ja u gimnaziji. ja bi ako ima neka masinska, ili srednja shloserska, ma bilo sta samo da me ne muce toliko:)
hvala tebi sto bi me tako rado primla u sd
Back to top Go down
iced_earth
Apprentice
Apprentice
iced_earth


Posts : 17
Join date : 2007-08-01
Age : 34
Location : Smederevo

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 5:50 pm

ma, Rjko, nemaš problema, evo srednja metalokobasičarska, najbolji prosek u Srbiji(:
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 11:43 am

metalokobasicarska!!!! Very Happy lol! What a Face ta ti je dobra, bas si me lepo nasmejala, hvala ti:)
Back to top Go down
Mary
Apprentice
Apprentice
Mary


Posts : 11
Join date : 2007-12-20
Age : 33
Location : Novi Sad

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 1:02 pm

haha
Back to top Go down
Rajko
Super MODerator
Super MODerator
Rajko


Posts : 113
Join date : 2007-07-31
Age : 33
Location : Novi Sad, Serbia

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 5:00 pm

sta se ti smejes mala
Back to top Go down
Mary
Apprentice
Apprentice
Mary


Posts : 11
Join date : 2007-12-20
Age : 33
Location : Novi Sad

Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 9:17 pm

ma ne smejem se...to je bilo kao ha ha bas je smesno Neutral
Nego javi mi kad se budes setio sinocne poruke a ako stvarno nisi dobio,reci cu ti uzivo sta sam ti(nam) sve pozelela I love you
Back to top Go down
Sponsored content





Ljudi, pochela shkola Empty
PostSubject: Re: Ljudi, pochela shkola   Ljudi, pochela shkola Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljudi, pochela shkola
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
All We Need Is Lav :: Off Topic :: Balkan Area-
Jump to: